Blog


Değişen ve gelişen teknoloji dünyasında sürekli yenilikler evimizi ziyaret ediyor. Eski zamanların gözdesi olan tüplü televizyonların yerini alan LCD’ler evlerin en gözde yerini alıyor. Çok yer kaplayan TV sehpaları da yerini de bu durumda TV ünitelerine bırakıyor. Evlere bu güzel televizyonların gelmesi ile TV ünitesinde bir ihtiyaç halini alıyor. Hal bu durumda iken alınacak olan TV ünitesi de eve yakışmalı ve modern bir çizgi katmalıdır.

Son trend olan 2019 TV ünitesi ...
Devamını Oku >

Evlerin güzel olmasını sağlayan mobilyalardır. Mobilyasız ev boş bir kutu gibidir. Her mobilyanın ayrı bir stili ve eve kazandırdığı ayrı bir tarzı vardır. Ancak bu güzelim ve tarz kazandıran mobilyaların temizliğinin doğru yapılması odaya kazandırdığı tarzın korunmasında önemli rol oynar. Birçok kişi mobilya temizliği nasıl yapılır pek bilmez.

Mobilyalara temizlik yapılırken hangi mobilyaya hangi çeşit temizliğin yapılacağını, hangi malzemelerin kullanılacağı bilmek mobilyaların tazel...
Devamını Oku >

Aileye katılan yeni üyelerin bebeklik döneminde mobilya ve oda dekorasyonu daha bebeklere özgü düzenlemektedir. Ancak bebeklik döneminden çocukluk dönemine geçiş zamanında çocuklar odalarının daha eğlenceli ve kullanışlı olmasını ister. Bu sebeple çocuk odası tasarım ve düzenleme hazırlığında kafalar çok karışır. Özellikle mobilya mağazasına gidildiğinde oradaki oda düzen planı evdeki ile kıyaslandıkça işin içinden çıkılmıyor.

Çocuk odası için yeniden düzenleme yapılac...
Devamını Oku >

2019 Mobilya Modelleri, sizler için görücüye çıktı, yeni modeller arasında neler var yılın trendlerini hangi mobilyalar oluşturuyor. Bu sezon mobilya renkleri olarak bizleri neler bekliyor. Hepsinin en özel cevabını yazımızın devamında bulabilir, sizlerde mobilya almadan önce mobilya trendlerine göz atabilirsiniz. 2019 un en popüler ve yeni mobilyalarını görsel bir şekilde yazımızda sunduk beğendiğiniz modelin siparişini kolayca oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilgili linke tıkl...
Devamını Oku >

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm Türkiye`ye Ücretiz

ÜCRETSİZ KURULUM

Ücretsiz montaj & kurulum

2 YIL GARANTİ

Tüm ürünlerde 2 yıl garanti

GÜVENLİ ÖDEME

256 Bit SSL Sertifikası

Copyright © 2012 - 2019 Güneş Mobilya - Tüm Hakları Saklıdır.