Yatak Odası Kategorisindeki Ürünler

Yeni Ürün
Yeni Ürün
4.808 TL
6.248 TL
4.808 TL
6.248 TL
4.808 TL
6.248 TL
4.808 TL
6.248 TL
4.808 TL
6.248 TL

Yatak Odası Mobilyaları
Yatak odanız dinlenme yeri olmalı. Yoğun geçirdiğiniz bir gün sonrası rahatlayabileceğiniz veya uzun geçen bir hafta sonrası rahatça uyuyabileceğiniz bir yer olmalı. Karyola, komidin, şifonyer, çamaşırlık ve gardırop gibi onlarca çeşit yatak odası mobilyası seçeneklerimiz ile hayalinizdeki yatak odasını gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bir odanın modern hissetmesine yardımcı olan popüler beyaz yatak odası mobilyalarından, ahşap ve hasır sevenler için egzotik yatak odası mobilyalarına kadar, Güneş Mobilya internet sitesi üzerinden satın alabileceğiniz gibi mağaza satışlarınada sahiptir. İstediğiniz yatak odası tarzına karar verdikten sonra, gerekli tüm unsurlara sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

Bazı müşteriler tüm parçaların bir araya geldiğinden emin olmak için bir yatak odası takımı almayı tercih ediyor. Tüm parçaların bir araya geldiği modellerimizi Yatak Odası Takımları kategorisinden seçebilirsiniz. Kendi kişisel tarzınızı yaratmak için takımların içeriğini değiştirebilirsiniz.

Gardırop: Gardırop, bir odaya çok fazla stil katabilen yatak odası mobilyasıdır. Gardırop elbiselerinizi ve kıyafetlerinizi kırışıksız tutmak ve yatak odanıza biraz daha kullanışlı hale geriemek için mükemmeldir. Harika stil ve kaplama seçenekleriyle Güneş Mobilya'da bir gardırop için online alışveriş yapabilir veya mağazalarımızı ziyaret ederek modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Şifonyer ve Çamaşırlık: Tüm giysilerinizi düzenli tutmak için çok fazla saklama alanına ihtiyacınız varsa, 3, 4 veya 5 çekmeceli şifonyerlerden veya çamaşırlıklardan birini seçebilirsiniz. Alışveriş yapanlar küçük bir yatak odasının daha fazla alana sahip olduğunu hissettirmek istiyorlarsa aynaları olan bir şifonyerde düşünmelidir.

Karyola: Karyolanız yatak odanızın odak noktası olmalıdır. Bazı karyolar geleneksel bir görünüm elde etmenize yardımcı olurken, Başlıklı veya modern gibi diğer tasarımlar yatak odanızda büyük bir sinerji yaratmanıza olanak sağlayabilir. Bu kadar çok tasarım ve karyola boyutu ile sizin için en uygun olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Komodin: Yatak odanızda bir komodin ile her şeyi kolayca ulaşabilecek bir yerde tutun. Güneş Mobilya, çekmeceli geleneksel komodinden şık ve modern bir tasarıma sahip komidinlere kadar çok çeşitli komodinlere sahiptir. Şık yatak odası aksanı mobilyalarını seçmek, odanızın kullanışını arttırır ve yatak odanızın görünümünü tamamlamanıza yardımcı olabilir.

Evinizin yatak odası hakkında ilham almak istiyorsanız, Size en yakın mağazalarımızı ziyaret ederek onlarca çeşit yatak odası mobilyalarını inceleyebilirsiniz.

İstediğiniz stili bulamıyorsanız Trakya'nın en büyük 5 katlı 7000 metrekare mobilya mağazası müşteri temsilcisine 0850 259 0 159 nolu çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle özel olarak ilgilenecektir.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm Türkiye`ye Ücretiz

ÜCRETSİZ KURULUM

Ücretsiz montaj & kurulum

2 YIL GARANTİ

Tüm ürünlerde 2 yıl garanti

GÜVENLİ ÖDEME

256 Bit SSL Sertifikası