Yemek Odası Kategorisindeki Ürünler

Yeni Ürün

Havale / EFT

5.589 TL

Taksitli

6.075 TL

Havale / EFT

6.394 TL

Taksitli

6.950 TL
Yeni Ürün

Havale / EFT

6.150 TL

Taksitli

6.680 TL

Havale / EFT

6.100 TL

Taksitli

6.630 TL
Fiyat Sorunuz

Havale / EFT

6.228 TL

Taksitli

6.770 TL
Fiyat Sorunuz
Yeni Ürün
Fiyat Sorunuz

Havale / EFT

5.350 TL

Taksitli

5.800 TL

Havale / EFT

5.575 TL

Taksitli

6.060 TL
Yeni Ürün

Havale / EFT

11.890 TL

Taksitli

12.925 TL

Havale / EFT

7.802 TL

Taksitli

8.480 TL
Fiyat Sorunuz
Yeni Ürün

Havale / EFT

5.290 TL

Taksitli

5.750 TL
Yeni Ürün
Yeni Ürün

Havale / EFT

5.198 TL

Taksitli

5.650 TL
Yeni Ürün

Havale / EFT

6.808 TL

Taksitli

7.400 TL
Fiyat Sorunuz

Havale / EFT

9.568 TL

Taksitli

10.400 TL

Havale / EFT

3.910 TL

Taksitli

4.250 TL

Yemek Odası Mobilyaları
Eviniz için doğru yemek mobilyalarına ihtiyacınız vardır. Yemek odası mobilyaları hergün yediğiniz yemekler, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte oturup bir yemeğin tadını çıkarmanız için bir fırsat sunar. Yemek odası mobilyalarımız her alana ve büyüklüğe göre bir çok seçeneğe sahiptir. Mevcut dekor ve kişisel tarzınıza sınırsız şekilde uyarlanabilir. Yemek odaları, konsol, masa sandalye takımları, vitrin kısacası aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak tüm yemek odası mobilyalarını bulabilirsiniz. Eviniz için mükemmel yemek odası mobilyalarının montajı zaman ve çaba gerektirir. Güneş Mobilya ücretsiz nakliye ve montaj hizmetiyle hayalinizdeki yemek salonunu gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilir.

Yemek Odası Takımları: Yemek veya mutfak masası, herkesin aile yemeklerinde toplandığı temel unsurdur. Yemek odası takımları konsol, masa sandalye takımları, vitrin, ahşap çiftlik evi masalarından daha modern cam ve metal masalara kadar çok çeşitli malzeme ve stillerde sunulmaktadır. Büyük bir oda, yuvarlak bir yemek masası için idealdir veya egzotik tarzı tercih ediyorsanız, sağlam MDF ürnlerini seçin. Katlanabilir özellikli masalar, daha geniş toplantılar için yemek masanızı oluştururken yılın geri kalanında yer tasarrufu sağlar. Küçük masalar, özellikle sınırlı bir alana sahip olduğu için ve çoğu zaman bir veya iki kişinin herhangi bir zamanda yemek yediği mutfak ve yemek odası masaları gibi kullanılır. Kullanım ihtiyacınıza göre yemek odası takımlarını seçebilirsiniz.

Konsol: Konsol masaları nispeten yüksek, ince duvarlar, duvara yaslanacak şekilde tasarlanmış, yemek odanıza şık bir vurgu ve çeşitli eşyalar için rahat bir yükseklik sunar. Zarif tabaklarınızı, bardaklarınızı, cam eşyalarınızı görüntülemek için bir yemek odasına veya aile fotoğraflarınızı ve kitaplarınızı göstermek için oturma odasına bir konsol ekleyebilirsiniz. Güneş Mobilya'da modern, çiftlik evi, iş yeri, ofisiniz gibi çeşitli stillerde çeşitli konsol masaları bulabilirsiniz.

Masa: Tarzınıza göre masa almak söz konusu olduğunda, göz önünde bulundurmanız gereken çok fazla faktör vardır. Örneğin masa şekilleri ve boyutlarıdır. Ahşabın doğal bir havası vardır. En doğru seçimi yapmanız konusunda müşteri temsilcilerimize canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz. Değeri yüksek masalar ellerinizi masaya koyduğunuz zaman bile kaliteyi hissettirir.

Sandalye: Atıştırmalıklar ve düzenli yemek zamanları toplamak için evinizde güzel bir yerin olması önemlidir; bu da, doğru boyutta bir yemek masasının beraberinde gelmesi için yeterli miktarda sandalye gerektirmektedir. Herhangi bir mutfakta ya da yemek odası alanında oturmak için sandalyeler, hem tasarım açısından hem de genel konfor seviyesinden bir miktar fark yaratır. Güneş Mobilya, çeşitli malzemelerden ve pek çok tasarım ile özel üretilmiş güzel bir mutfak ve yemek sandalyesi seçeneklerine sahiptir. İhtiyaçlara ve masa kapasitesine bağlı olarak, günlük yemek keyfi ve çok sayıda şık ve işlevsel oturma için sadece birkaç yemek sandalyesi veya bir bütün set seçmek mümkündür.

Vitrin: Mutfak, Salon, Kabin veya Yemek Odanız olarak yerleştirildiği amaca hizmet eden mobilyadır. Güneş Mobilya, yüksek kaliteli MDF ahşaptan üretilmiş kapsamlı bir vitrin mobilya seçenekleri sunar. Çeşitli ahşap cilaları ve Duco boyaları ile yapılan mobilyalar, iyi hazırlanmış ahşap vitrinlerini güzel evinizde seçtiğiniz herhangi bir yere sığacak şekilde yükseltir. Güneş Mobilya'da ki Vitrin mobilyalar, mutfak gereçlerinizi, mutfak ürünlerinizi, yemek setlerinizi vb. Saklamak için mutfağınız için en uygundur.

Evinizin yemek odası hakkında ilham almak istiyorsanız, Size en yakın mağazalarımızı ziyaret ederek onlarca çeşit yemek odası mobilyalarını inceleyebilirsiniz.

İstediğiniz stili bulamıyorsanız Trakya'nın en büyük 5 katlı 7000 metrekare mobilya mağazası müşteri temsilcisine 0850 259 0 159 nolu çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle özel olarak ilgilenecektir.

 

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm Türkiye`ye Ücretiz

ÜCRETSİZ KURULUM

Ücretsiz montaj & kurulum

2 YIL GARANTİ

Tüm ürünlerde 2 yıl garanti

GÜVENLİ ÖDEME

256 Bit SSL Sertifikası

Copyright © 2012 - 2019 Güneş Mobilya - Tüm Hakları Saklıdır.